Connect with us

Cilt Bakım Ürünleri

Sıkılaştırıcı Güzellik Maskesi

Yayın Tarihi:

on

1 YK öğütülmüş kahve, 1 YK organik bal, 1 YK yoğurt. Bu maskeyi haftada iki kez yapın, cildinizde 20 dakikaya kadar bekletin ve ılık suyla masaj hareketleri yaparak yıkayın.

Devamını oku
Advertisement
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cilt Bakım Ürünleri

Vichy Hyalüronik Asit İçeren Günlük Nemlendirici

Yayın Tarihi:

on

Yazar:

Vichy mineral 89% mineralizing water 30 ml%89 vichy termal suyu ve doğal hyalüronik asit içeren cilt bakım ürünüdür.tüm ciltler için kullanıma uygundur.mineral 89 cildi nemlendirirken, cilt bariyerini güçlendirir, cilt daha dolgun görünür, günden güne sağlıklı bir ışıltıya sahip olur.ciltte günlük oluşan olumsuz etkenlerin giderilmesinde yardımcı olur.parfüm, boya, paraben ve silikon içermez. kullanım şekli:sabah veya akşam cildinizi temizledikten sonra cilt bakım rutininizin ilk adımı olarak 2 damla uygulayabilirsiniz.

Devamını oku

Cilt Bakım Ürünleri

Jellian Oksijen Maske

Yayın Tarihi:

on

Yazar:

Bu bir reklamdır.

Jellian Köpüren Maske, oksijen bakımından zengin köpüğe dönüşür ve oksijen ile cilde canlılık kazandırmanıza yardımcı olur.

Sabun içermeyen ve tahriş etmeyen hassas temizleyici maddeler sayesinde cildi kurutmadan ve tahriş etmeden derinlemesine temizlemenize olanak sağlar.

Oksijen köpüğü cilde derinlemesine temizlemenize yardımcı olur.

Oksijen köpüğü cilde derinlemesine işleyerek gözeneklerin içindeki makyaj, kir ve yağ kalıntılarını, siyah noktaları ve ölü deri hücrelerinin giderilmesini destekler.

Oksijen ile cilde canlılık kazandırır. Cildi kurutmadan ve derinlemesine temizler.

Devamını oku

Cilt Bakım Ürünleri

Patates Maskesi ile Yumuşak ve Işıltılı Bir Cilt

Yayın Tarihi:

on

Yazar:

Kabul edelim ki patates hepimizin en sevdiği yiyecek. Patatesin içinde C, B6, B3 ve B1 vitaminleri ve magnezyum, fosfor, potasyum gibi mineraller ve bol miktarda antioksidanlar gibi cilt dostu bileşenler bulunuyor. Durum böyle olunca da patatesin sağlığımıza aşırı yararlı bir besin olması şaşırtıcı değil.

Peki patatesin cildimize uygulandığında temiz ve ışıltılı bir cilde sahip olmamıza yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Patates maskelerine geçmeden hemen önce isterseniz gelin birlikte patatesin cildimize faydalarını inceleyelim.

Devamını oku

En Yeniler