03
Tem

En Etkili 5 Leke Giderici Ürün

Sonbahar, nam-ı diğer “leke sezonu” gelmiş olduğuna göre, yazın ardından cildinizde beliren bu irili ufaklı kahverengi beneklere savaş açmak için şimdi en doğru zaman. Cilt bakım rutininizin her adımına dahil edebileceğiniz bu yeni nesil “leke savar” ürünlerle, bu raundun galibi olacağınız kesin! Güneş ışınlarının yanı sıra yaş ve hormonal değişiklikler gibi iç etkenlere bağlı olarak da gelişebilen pigmentasyon izlerinin görünümünü hafifletmek, cilt tonunu eşitlemek ve cildi aydınlık bir görünüme kavuşturmak için bu ürünleri en az üç ay düzenli kullanmanız gerektiğini hatırlatalım.

 

Peeling: Darphin Age-Defying Dermabrasion 

Leke tedavisinde kullanılan ürünler cildin hassasiyetini artırır. Bu nedenle cildi aşındırmadan nazikçe soyan eksfoliasyon ürünlerini tercih edin. Darphin’in jojoba esterleri, inci tozları ve kantaron özleri içeren, hassas ciltler için de uygun olan anti-aging etkili bu peeling’i, leke ve ton farklılıklarının yanı sıra ince çizgi ve kırışıklıkların da görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

 

Jellian Leke Giderici C Vitamini Serumu

Leke karşıtı bakım rutininize haftada 1 veya 2 defa hücre yenilenmesini hızlandıran bir maske uygulama adımını ekleyerek pürüzsüz cilde giden yolda daha kısa sürede daha iyi sonuç alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemlendirici Krem: Dermalogica Pure Light SPF 50

Ciltte yağlı his bırakmayan ince yapılı bu nemlendirici krem, hiperpigmentasyon karşıtı bakım yaparken, pigment oluşumunu tetikleyen UV ışınlarına karşı da cildi gün boyu koruyor. İçerisindeki çapraz bağlı hiyalüronik asit cildin uzun süre nemli kalmasını sağlarken, patentli Oligopeptid-34 leke görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı oluyor.