03
Tem

2018 yazının güneş kremleri

Yazın gelmesiyle güneş korumasız dışarı çıkmayı aklınızdan geçirmeyin. Bu yazın farklı ihtiyaçlara yönelik öne çıkan güneş kremlerini sizler için araştırdık.

 

Daylong Extreme SPF 50+

Suya ve terlemeye karşı dayanıklı krem yüksek koruma faktörüyle her cilt tipini güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Ayrıca içeriğindeki E vitami ve Aloe Vera ile cildin bakımını da sağlıyor. (50ml-54 TL)

Jellian Güneş Kremi – Güneş Koruyucu Krem SPF 50+

Hassas ve güneşe dayanıksız ciltler için geliştirilen krem cildi güneşe karşı korurken aynı zamanda yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve erken yaşlanma belirtilerini önlüyor. Çil ve lekelerin oluşumunu önler. Kokusuz ve alkolsüz krem makyaj ile birlikte kullanılabilir. (69,90 TL)

Cosmed Sun Essential SPF 50

Çok hassas ciltler için geliştirilen ürün güneşten kaynaklanan kaşınma ve yanma hissini de en aza indiriyor. Hamile ve bebeklerin de kullanımına uygun içerikli. (50ml-69,90 TL)

Lierac Sunissime Energizing Protective Fluid

Özellikle yüz ve dekolte bölgesi için geliştirilen ürün güneşin zararlı ışınlarından korumasının yanı sıra sağlıklı bir bronzluk kazandırıyor. Hyalüronik asidin yoğun nemlendirme etkisiyle güneşe bağlı yaşlanma etkilerini azaltıyor. (40ml-179 TL)